Hakkımızda

1998 yılında tekstil sektöründe yerini alan Teksium Tekstil bugün 5000 m2 kapalı alanda son teknoloji jakarlı dokuma makinelerinde döşemelik kumaş üretimi ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren kaliteye verdiği önem, son teknoloji ile ürettiği yüksek kaliteli ürünler, değişen müşteri talep ve tercihlerini karşılamaya yönelik geliştirdiği stratejiler ve geniş ürün yelpazesini makul fiyata sunması firmanın tercih edilme nedenleridir.

Bugün yıllık 5 milyon m2 üretim kapasitesine sahip firmamız üretiminin %75’ini ihracat yapmakta %25’ini iç piyasaya sunmaktadır. Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine hizmet verilmektedir.

Teksium Tekstil genç, dinamik ve güçlü kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. Firmamızın Arge bölümü dünya trendlerini yakından takip ederek, faaliyet gösterdiği pazarların taleplerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Farklı kalite ve konstrüksiyonlarda sürekli yeni ürünler geliştirilerek, koleksiyon her geçen gün daha da zenginleştirilmektedir.

Sürekli yenilik ilkesi ile hareket eden Teksium Tekstil geliştirdiği ve ürettiği özgün ürünler ile sektörde yerini sağlamlaştırmış, kalite devamlılığı ve hızlı servis prensibi ile yerel ve dünya çapında saygınlık kazanmıştır.

Misyonumuz

 Her pazarın kendi içinde değişen talepleri doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine uygun ürünler ile yurtiçi ve yurtdışına kaliteli, hızlı hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Gücünü değişimden alan, yenilikçi, müşteri eksenli, güvenilir firma olarak bulunduğu konumdaki başarısını ileriye taşımak.